Hij trainde al een tijdje mee en het was al bekend dat hij een rol zou krijgen bij Almere City FC. Maar zondagmiddag verscheen de naam van Tim Receveur op het wedstrijd formulier van Almere City FC voor het duel tegen Feyenoord. De middenvelder heeft een contract getekend tot eind van het seizoen bij de Almeerders.
Als wisselspeler zat Receveur zondagmiddag 90 minuten op de bank tegen Feyenoord. De opvallende supporter was het opgevallen. Receveur trainde al een tijdje mee bij Almere City FC en er werd door Maduro aangeven dat hij een rol zou krijgen binnen Almere City FC. Nu is dus duidelijk dat de middenvelder een contract heeft getekend tot eind van het seizoen. Vorig seizoen kwam Receveur nog uit voor FC Dordrecht.
Mocht Receveur dit seizoen minimaal 3 keer speelminuten maken voor Almere City FC dan zal de middenvelder Damon Mirani evenaren als speler met de meeste wedstrijden voor Almere City FC. Receveur staat op 177 duels en Mirani op 180 duels.
