Het is een drukke transfer deadline day in Almere. Naast de komst van Mbe Soh, Kitala en Radlinger neemt Almere City FC nu afscheid van een speler. Thomas Poll vertrekt richting Friesland om bij Cambuur Leeuwarden te voetballen.
Poll heeft zich voor 2 jaar verbonden aan Cambuur, het eerste jaar zal hij officieel nog op huurbasis uitkomen maar daarna staat hij nog een jaar onder contract in de Friese hoofdstad.
De 22-jarige linkerverdediger werd in de zomer van 2021 overgenomen van FC Groningen. Sindsdien speelde Thomas in totaal 62 duels voor Almere City FC waarin hij 3 keer scoorde. Thomas Poll kwam vorig seizoen na de komst van Royo al minder aan spelen toe en ook dit seizoen is Poll geen vaste waarde in het elftal van Pastoor. Met de transfer naar Leeuwarden hoopt Poll weer speel minuten te maken.
Almere City Fans bedankt Poll voor zijn tomeloze inzet, op het veld en daarbuiten. Veel succes in Leeuwarden!
