Almere City FC heeft woensdagavond in het Topsportcentrum van Almere de titel Sportploeg van het jaar gewonnen van de gemeente Almere. Almere City FC won deze titel in 2014 ook al eens. Ivar van Dinteren werd gekozen tot beste sportcoach van 2018.
Sportploeg van het jaar 2018
Almere City FC was genomineerd na aanleiding van de goede prestaties in de Play-Offs om Eredivisie voetbal waarin De Graafschap nipt te sterk bleek voor Almere City FC in de finale. Almere City FC stond toen onder leiding van Jack de Gier. Naast Almere City FC waren de Almeerse Hockeyheren en AviAir van badmintonvereniging Almere genomineerd.
Sportcoach van het jaar 2018
Ivar van Dinteren is uitgeroepen tot coach van het jaar. De huidige assistenttrainer en trainer van Jong Almere City FC was genomineerd omdat hij in de play-offs met jong Almere City FC promoveerde naar de tweede divisie, het derde niveau van Nederland. Naast Ivar van Dinteren waren Erik Staats van Badmintonvereniging en Pasha Gademan van Almeerse hockeyclub genomineerd.
Almere City Fans feliciteert Almere City FC en Ivar van Dinteren met de behaalde prijzen.